Doğal Gıda Ürünleri

Kastamonu Köy Pazarı

Tam tamına 79 yıl öncesine dayanan hikayemiz, Kastamonu’nun İnebolu ilçesine bağlı Evrenye Köyü’nde başladı. Önceleri, hiçbir katkı maddesi olmadan yetiştirilen ürünlerimiz “Emanetçilik” kavramı ile gemiler aracılığıyla İstanbul’a getirilirken, sonraları Kuzguncuk’ta Celal Deniz tarafından kurulan dükkan ile ürünlerimizi sizlerle buluşturduk.

30 yılı aşkındır Kuzguncuk’taki dükkanımızda devam eden bu serüvende, başta Kastamonu’ya has ürünler olmak üzere Türkiye’nin birçok yöresine ait lezzeti de bünyemizde bulundurmaktayız.

Taze, doğal ve yöresel tüm ürünlerimizi sizlerle buluştururken işimizi severek yapıyor, günden güne artan ilginiz sayesinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kastamonu Köy Pazarı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

01
Doğal Ürünler
Sağlıklı bir yaşamın temeli olan taze, doğal, yerel ve katkısız ürünleri sizler için temin ediyoruz. Böylece mevsiminde, katkısız ve geleneksel ürünlere en iyi fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.
02
Bahçeden Sofranıza
Kastamonu'nun doğal bahçelerinden sofralarınıza uzanan eşsiz bir lezzet yolculuğu sunuyoruz. Özellikle şehir yaşamı içerisinde yerel, doğal ve katkısız ürünlere ulaşmanın neredeyse imkansız olduğunu biliyor ve sizler için en doğal ürünleri sergiliyoruz.
03
Hızlı Teslimat
Yüzlerce doğal ürünümüz içinden en beğendiklerinizi bulunduğunuz konuma özel en hızlı şekilde ayağınıza getiriyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, Türkiye'nin dört bir yanına hızlı teslimat yapıyoruz.
04
Güvenli Alışveriş
Web sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin güvenliği için gerekli tedbirleri alıyor ve yakından takip ediyoruz. "Güvenli Alışveriş" ilkemiz sayesinde tüm alışverişlerinizde kolaylık ve güvenliğin keyfini çıkarmanız için çalışıyoruz.